Tahıllı Lezzetler Dünyası

“Sağlıklı Atıştırmalıkları, Popüler Lezzetlerle Buluşturuyoruz”

20 yılı aşkın bir bilgi birikiminin sonucunda tahıl ve tahıl gevreği içerikli, sağlıklı atıştırmalıkları popüler lezzetlerle buluşturarak yeniden yorumluyoruz.

Çocukların ve yetişkinlerin damak zevkine uygun içeriklerle ürettiğimiz daha az kalorili; zengin meyve, süt ve vitamin değerlerine sahip lezzetli atıştırmalıkları tüketicilerin beğenisine sunuyoruz.

Günden güne artan ürün çeşitliliğimiz, güçlü teknoloji ve Ar-Ge altyapımızla ulusal ve uluslararası pazarlarda yer edinmeye, markamızın hedeflerini keyifli ve lezzetli bir gelecek için büyütmeye devam ediyoruz.

İLETİŞİM
Kalite
Granio tahıllı ürünler grubu için alışıla gelmiş tatların dışına çıkıyor. Sağlıklı atıştırmalıklar için kaliteli içerikleri geliştiriyor ve seçkin lezzetleri aynı üründe buluşturarak damak zevkinize sunuyor.
Lezzet
Granio Ar-Ge Ekibi, tüketicilerin lezzet hassasiyetini karşılayan en özel formülleri titiz çalışmalarla geliştiriyor. Özenle hazırlanan formüller, lezzetli atıştırmalıklara dönüşüyor.
Sağlık
Günümüzde üretim ve tüketimin birincil koşulu olan sağlık beklentisi Granio’nun birinci sıraya koyduğu hassasiyetleri arasında yer alıyor. Güvenilir tüketimin, sağlıklı çalışanların emeğiyle yürüyen hijyen koşulları sağlanmış bir üretim bandından geçtiğini çok iyi biliyor.
Teknoloji
Üretim hızı, çalışan güvenliği ve hijyen koşullarını üst düzeyde tutabilmek için Granio, güncel teknolojileri ve sağlıklı üretimin ihtiyacı olan tüm iyi teknolojileri yakından takip ediyor.
  • Tarım
    Yöresinden Tercih Edilen Seçkin Tahıllar
  • Süt
    Güvenilir Üreticiden Taze Süt Ürünleri
  • Meyve
    Lezzetiyle Taçlandıran Özel Meyveler